שיעורי עיצוב/חיזוק

גוף ונפש

אירובי

סייקלינג

שיעורי עיצוב/חיזוק

עיצוב וחיטוב – פעילות אינטנסיבית לחיזוק, עיצוב וחיטוב הגוף בעזרת אביזרי אימון.

אימון HIIT – אימון פונקציונאלי עם הפוגות בעצימות גבוהה, המשלב עבודה אירובית עם כוח.

קיקפונקציונלי – שיעור אירובי לשריפת שומנים בשילוב אלמנטים של אגרוף ואומנויות לחימה

אימון TRX – אימון באמצעות רצועות מתח אשר מתבסס על משקל הגוף ונועד לפתח כוח, גמישות, יציבות, ועמידות של שרירי הליבה וע”י כך לתרום לגוף בריא וחזק.

עיצוב וחיטוב דינמי – עיצוב וחיזוק הגוף בשילוב תנועות דינמיות, לצלילי מוזיקה מקפיצה. אימון חזק ומאתגר המשלב עבודה עם התנגדות של אביזרים שונים מול משקל הגוף וכוח המשיכה. מתאים לכל הרמות.

עיצוב אינטרוול – שיעור עיצוב המשלב עבודת חיזוק + אירובי בהפוגות

גוף ונפש

מתיחות/STRECHING – שיעור מטרתו להאריך, להרפות את השרירים ולשפר את טווחי התנועה של המפרקים.

פילאטיס – אימון המתמקד בחיזוק שרירי הליבה והיציבה, כמו שרירי הבטן, תוך כדי מתיחה והארכה של שרירים אחרים. התרגילים מבוצעים במספר חזרות קצר, מתוך רצון לאפשר ריכוז במהלך כל חזרה והימנעות מהתשת השריר. המטרה היא לאתגר את השרירים המייצבים ולהפעיל קבוצות שרירים גדולה יותר תוך כדי תנועה הרמונית.

בניית עצם – פעילות מיוחדת למניעת אוסטאופורוזיס לחיזוק העצם תוך הפעלת עומס במטרה להעלות צפיפות העצם. התעמלות איטית ומבוקרת.אימון המתמקד בחיזוק שרירי הליבה והיציבה, כמו שרירי הבטן, תוך כדי מתיחה והארכה של שרירים אחרים. התרגילים מבוצעים במספר חזרות קצר, מתוך רצון לאפשר ריכוז במהלך כל חזרה והימנעות מהתשת השריר. המטרה היא לאתגר את השרירים המייצבים ולהפעיל קבוצות שרירים גדולה יותר תוך כדי תנועה הרמונית.

בנייה ו-CORE – שיעור מאתגר המשלב בתוכו CORE,, מתיחות, טיפוח היציבה ועיצוב, בנוי מתרגילים ורצפי תנועה תוך שימוש באביזרים.

פלדנקרייז – טכניקה המתמקדת בשיפור היציבה וגמישות הגוף. מתאים גם לבעלי מגבלות בתחום הכושר.

יציבה – שיעור עיצוב המשלב התמקדות בעבודה על שיווי משקל ויציבה נכונה.

יוגה – השילוב האידיאלי בין הגוף והנפש באמצעות נשימה, תנועות, הרפיה וריכוז.

אירובי

זומבה – שיעור אירובי דאנס המשלב מוזיקה מדרום אמריקה יחד עם צעדי ריקודי לטיניים בינלאומיים כמו סלסה, רומבה, צ’ה צ’ה וסמבה.

ריקודי בטן – מחול מזרחי המתמקד בשליטה וקואורדינציה בין חלקי הגוף השונים.

ריקודי עם – שיעור ריקוד מעגלים לצלילי מוסיקה ישראלית.

 

סייקלינג

ספינינג – ספינינג היא פעילות אירובית מאומצת המתבצעת על אופניים נייחים המשלבת טכניקה של רכיבה בתוךחדר סטודיו חשוך עם מדריך מקצועי ומוסיקה סוחפת.